Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 19 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 845 dni temu

Wiadomości już nieco przeterminowane - ostatnio zarchiwizowano 20.03.2012

Wnioski o akademiki

Każdy student Uniwersytetu Warszawskiego ubiegający się o miejsce w Domu Studenta musi złożyć wniosek przez USOSweb. Wnioski złożone na starych formularzach SĄ NIEWAŻNE i nie zostaną rozpatrzone.

Wnioski o miejsca w Domach Studenta można składać od 18 czerwca od godz. 21.00 do 30 czerwca 2012.

Warunkiem złożenia Wniosku o miejsce w Domu Studenta jest wypełnienie Oświadczenia o dochodach za rok 2011. Dopiero po złożeniu Oświadczenia możliwe będzie wygenerowanie wniosku. Oświadczenie wypełnia się na podstawie dokumentów za rok 2011, wydanych po 15 maja 2012 r.

Oświadczenie i wniosek należy wypełnić w serwisie USOSweb Kampusu Centralnego (usosweb.dak.uw.edu.pl), zatwierdzić, wydrukować, a następnie własnoręcznie podpisany złożyć w Komisji Stypendialnej jednostki.

Termin składania wniosków do Komisji Stypendialnych upływa 30 czerwca 2012 r.

Bliższe informacje: oks.uw.edu.pl i samorzad.uw.edu.pl.

Pytania należy kierować pod adres e-mail: stypendia@samorzad.uw.edu.pl.

Stypendia

W centralnym USOSweb-ie UW (usosweb.dak.uw.edu.pl) został uruchomiony moduł do składania wniosków o stypendia. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

Zmiana mechanizmu rezygnacji z zaliczenia przedmiotu

UWAGA: zmiana w stosunku do treści zawartej w liście Rektor Kicińskiej: mechanizm Rezygnacji z zaliczania przedmiotu jest włączony w każdej instalacji USOSweb. USOSweb pilnuje, żeby student składał rezygnacje tylko w swojej macierzystej instalacji.

Od roku akademickiego 2011/2012 ulega zmianie mechanizm rezygnacji z zaliczania przedmiotu na podstawie par. 23 b ust. 2 p.2 Regulaminu Studiów w UW w odniesieniu do studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2011/2012 na I roku studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich. Studenci pozostałych roczników składają podanie o rezygnację w dotychczasowym trybie.

W związku z tym, iż USOSweb musi kontrolować na bieżąco liczbę rezygnacji składanych przez studenta, dlatego może się to odbywać tylko w jednym USOSweb. Z tego względu mechanizm rezygnacji zostanie włączony jedynie w USOSweb centralnym, a wyłączony w pozostałych każdy student może złożyć rezygnację jedynie w USOSweb właściwym dla jego wydziału.

Nowa postać zbiorczych wyników ankiet

Wyniki ostatnich ankiet studenckich można przeglądać w nowej formie - dostępnej pod pozycjami menu DLA STUDENTÓW / DLA PRACOWNIKÓW (odpowiednio) i dalej WYNIKI ANKIET (lewy margines strony) - lub po prostu tu dla pracowników, a tu dla studentów (wymagane logowanie). Ponieważ jest to świeży produkt, to prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na ewentualne błędy lub niedociągnięcia i oczywiście o szybkie powiadomienie w przypadku dostrzeżenia takowych, pod adres usosweb AT fuw.edu.pl.

UMAIL

Dla zalogowanych użytkowników serwisu dostępny jest moduł UMAIL, ułatwiający wysyłanie korespondencji zbiorowej - np. do słuchaczy prowadzonych przez siebie zajęć. UMAIL można znaleźć w lewym menu strony MÓJ USOSWEB.

ARCHIWUM WYNIKÓW ANKIET STUDENCKICH WYDZIAŁU FIZYKI:

Znajdują się tu wyniki ankiet z okresu, gdy USOSweb nie posiadał funkcjonalności publicznej prezentacji wyników ankiet dydaktycznych.

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)