Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany [4024-ANGOB2] Semestr zimowy 2024/25

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Edyta Wysocka
8:00 Lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 400, budynek nr 1227
Edyta Wysocka
9:45 Lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 21, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 7 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala 6B, budynek nr 3109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 19 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 6 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 21, budynek nr 1119
Urszula Kozyra
13:15 Lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 4, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 26 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
13:15 Lektorat, grupa 13 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 27 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
15:00 Lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 28 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
16:45 Lektorat, grupa 15 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119
17:45 Lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 17:45 - 19:15

Wtorek

Hanna Kaczmarczyk
8:00 Lektorat, grupa 32 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 1, kl.C-C7, budynek nr 1221
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00 Lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Renata Orłowska-Charszlak
8:30 Lektorat, grupa 10 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 32, budynek nr 4005
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45 Lektorat, grupa 24 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Anna Orzyłowska
11:45 Lektorat, grupa 8 każdy wtorek, 11:45 - 13:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 11 każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 1 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
13:30 Lektorat, grupa 9 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 12 każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 2 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119

Środa

Waldemar Sikorski
8:00 Lektorat, grupa 31 każda środa, 8:00 - 9:30
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 7 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 16 każda środa, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
13:15 Lektorat, grupa 13 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 17 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
15:00 Lektorat, grupa 14 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
16:45 Lektorat, grupa 15 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119

Czwartek

Hanna Kaczmarczyk
8:00 Lektorat, grupa 32 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 1, kl.C-C7, budynek nr 1221
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
8:00 Lektorat, grupa 23 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 22, budynek nr 1224
Renata Orłowska-Charszlak
8:30 Lektorat, grupa 10 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 32, budynek nr 4005
Anna Orzyłowska
8:30 Lektorat, grupa 8 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 14A, budynek nr 3109
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
9:45 Lektorat, grupa 24 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 22, budynek nr 1224
Anna Orzyłowska
10:15 Lektorat, grupa 9 każdy czwartek, 10:15 - 11:45 Sala 14A, budynek nr 3109
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 22 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Urszula Kozyra
13:15 Lektorat, grupa 29 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 4, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 26 każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 1 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 27 każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 2 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 28 każdy czwartek, 16:45 - 18:15
17:45 Lektorat, grupa 30 każdy czwartek, 17:45 - 19:15

Piątek

Waldemar Sikorski
8:00 Lektorat, grupa 31 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 24, budynek nr 1119
Edyta Wysocka
8:00 Lektorat, grupa 20 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 400, budynek nr 1227
Edyta Wysocka
9:45 Lektorat, grupa 21 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 18 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala B2, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 5 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 22 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 19 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 6 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 11 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 126, budynek nr 1216
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 12 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 126, budynek nr 1216
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)