Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom ponad średnio zaawansowany [4024-ANGOB2] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Edyta Wysocka
8:00 Lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 400, budynek nr 1227
Edyta Wysocka
9:45 Lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 26 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 10 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 21, budynek nr 1119
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 12 każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15 Sala 6B, budynek nr 3109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 27 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 24, budynek nr 1119
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 11 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 21, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
13:15 Lektorat, grupa 20 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 7 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
15:00 Lektorat, grupa 21 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 6 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
16:45 Lektorat, grupa 22 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 24, budynek nr 1119

Wtorek

Ewa Kościuk
8:30 Lektorat, grupa 15 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 32, budynek nr 4005
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Anna Orzyłowska
11:45 Lektorat, grupa 13 każdy wtorek, 11:45 - 13:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 24 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 126, budynek nr 1216
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 1 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
Anna Orzyłowska
13:30 Lektorat, grupa 14 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 25 każdy wtorek, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 126, budynek nr 1216
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 2 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Urszula Kozyra
16:45 Lektorat, grupa 33 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala 14, budynek nr 1119

Środa

Waldemar Sikorski
8:00 Lektorat, grupa 28 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 21, budynek nr 1119
Agnieszka Czubla
9:00 Lektorat, grupa 18 każda środa, 9:00 - 10:30 Sala 6B, budynek nr 3109
Agnieszka Czubla
10:45 Lektorat, grupa 19 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala 6B, budynek nr 3109
Anna Orzyłowska
10:45 Lektorat, grupa 12 każda środa, 10:45 - 12:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
12:00 Lektorat, grupa 24 każda środa, 12:00 - 13:30 Sala B0.03, budynek nr 3113
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
13:15 Lektorat, grupa 20 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Kinga Kasperczyk-Pliszka
13:45 Lektorat, grupa 25 każda środa, 13:45 - 15:15 Sala B0.03, budynek nr 3113
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
15:00 Lektorat, grupa 21 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Lidia Malczewska-Garsztkowiak
16:45 Lektorat, grupa 22 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119

Czwartek

Ewa Kościuk
8:30 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 32, budynek nr 4005
Anna Orzyłowska
8:30 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 8:30 - 10:00 Sala 14A, budynek nr 3109
Anna Orzyłowska
10:15 Lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 10:15 - 11:45 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 31 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Agnieszka Sadłowska-Sołowiej
11:30 Lektorat, grupa 23 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 22, budynek nr 1224
Magdalena Richards
13:15 Lektorat, grupa 5 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
13:15 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 3, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
13:15 Lektorat, grupa 1 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 22, budynek nr 1224
Magdalena Richards
15:00 Lektorat, grupa 6 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 24, budynek nr 1119
Agnieszka Harrison
15:00 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 3, budynek nr 1119
Anna Cegiełka
15:00 Lektorat, grupa 2 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala 22, budynek nr 1224
Urszula Kozyra
16:45 Lektorat, grupa 33 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala 3, budynek nr 1119

Piątek

Edyta Wysocka
8:00 Lektorat, grupa 29 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 400, budynek nr 1227
Waldemar Sikorski
8:00 Lektorat, grupa 28 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 21, budynek nr 1119
Agnieszka Czubla
9:00 Lektorat, grupa 18 każdy piątek, 9:00 - 10:30 Sala 14A, budynek nr 3109
Edyta Wysocka
9:45 Lektorat, grupa 30 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 400, budynek nr 1227
Renata Orłowska-Charszlak
9:45 Lektorat, grupa 26 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 125, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
9:45 Lektorat, grupa 10 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3, budynek nr 1119
Agnieszka Czubla
10:45 Lektorat, grupa 19 każdy piątek, 10:45 - 12:15 Sala 14A, budynek nr 3109
Kinga Kasperczyk-Pliszka
11:30 Lektorat, grupa 31 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 1.10, budynek nr 1109
Renata Orłowska-Charszlak
11:30 Lektorat, grupa 27 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala E, budynek nr 1108
Monika Czerwińska
11:30 Lektorat, grupa 11 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 3, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
13:15 Lektorat, grupa 16 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 126, budynek nr 1216
Elżbieta Grzyb
13:15 Lektorat, grupa 7 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 6, budynek nr 1119
Paweł Ozyra
15:00 Lektorat, grupa 17 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 126, budynek nr 1216
Elżbieta Grzyb
15:00 Lektorat, grupa 8 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 6, budynek nr 1119
Elżbieta Grzyb
16:45 Lektorat, grupa 9 każdy piątek, 16:45 - 18:15 Sala 6, budynek nr 1119
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)