Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Szkolenie informatyczne [1100-1#PInf] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Robert Budzyński
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 31 jednokrotnie, poniedziałek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00 Sala 1.28komp., budynek nr 3113
Robert Budzyński
jednokrotnie10:00 Laboratorium, grupa 32 jednokrotnie, poniedziałek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:00 - 11:00 Sala 1.28komp., budynek nr 3113

Wtorek

Środa

Michał Mikołajczyk
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 2 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Piotr Żmijewski
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 1 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Michał Mikołajczyk
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 4 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Piotr Żmijewski
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 3 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Michał Mikołajczyk
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 6 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Piotr Żmijewski
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 5 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Michał Mikołajczyk
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 8 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 7 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Michał Mikołajczyk
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 10 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 9 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00

Czwartek

Maria Bancerek
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 12 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Mateusz Zych
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 11 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Maria Bancerek
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 14 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Mateusz Zych
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 13 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Maria Bancerek
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 16 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Mateusz Zych
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 15 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Maria Bancerek
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 18 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 17 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Maria Bancerek
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 20 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 19 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00

Piątek

Mateusz Zych
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 22 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Piotr Żmijewski
jednokrotnie9:00 Laboratorium, grupa 21 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:00
Mateusz Zych
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 24 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Piotr Żmijewski
jednokrotnie10:30 Laboratorium, grupa 23 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 11:30
Mateusz Zych
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 26 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Piotr Żmijewski
jednokrotnie12:00 Laboratorium, grupa 25 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 13:00
Maria Bancerek
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 28 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie13:30 Laboratorium, grupa 27 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:30 - 14:30
Maria Bancerek
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 30 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00
Rafał Błaszkiewicz
jednokrotnie15:00 Laboratorium, grupa 29 jednokrotnie, piątek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:00 - 16:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)