Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium magisterskie [2104-M-D2SM11] Semestr letni 2023/24
Seminarium magisterskie, grupa nr 9

Przejdź do planu zaznaczono terminy wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Seminarium magisterskie [2104-M-D2SM11]
Zajęcia: Semestr letni 2023/24 [2023L] (zakończony)
Seminarium magisterskie [SEM-MGR], grupa nr 9 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
sala 421
Budynek Dydaktyczny - Żurawia 4 jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 2
Limit miejsc: 6
Zaliczenie: Zaliczenie
Prowadzący: Karina Marczuk
Zakres tematów:

Seminarium poświęcone jest zagadnieniom z zakresu obszarów współczesnej dyplomacji. Uczestnicy seminarium powinni zatem mieć już podstawową wiedzę nt. dyplomacji. Z tego względu seminarium jest kierowane głównie do studentów specjalności Dyplomacja Współczesna.

W szczególności seminarium poświęcone jest problematyce teoretycznych zagadnień z zakresu studiów nad dyplomacją i jest przeznaczone dla zainteresowanych tą tematyką. Z tego względu uczestnicy seminarium powinni posiadać wiedzę z zakresu studiów nad dyplomacją oraz wykazywać się znajomością literatury przedmiotu i terminologii (bądź być gotowi do samodzielnego uzupełnienia wiedzy). Z uwagi na to, że większość literatury przedmiotu dostępna jest w j. angielskim, uczestnicy seminarium powinni znać siatkę pojęć w j. angielskim. Uczestnicy seminarium powinni wykazywać gotowość do wyszukiwania i pozyskiwania (co może być utrudnione) oraz korzystania z anglojęzycznej literatury przedmiotu (akademicki angielski).

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki.
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)