Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski poziom zaawansowany niższy [4100-ANGSC1.1.a] Semestr zimowy 2023/24
Lektorat, grupa nr 1

Przejdź do planu zaznaczono terminy wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Język angielski poziom zaawansowany niższy [4100-ANGSC1.1.a]
Zajęcia: Semestr zimowy 2023/24 [2023Z] (zakończony)
Lektorat [LEK], grupa nr 1 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
co drugi wtorek (parzyste), 16:45 - 18:15
sala 18
Budynek Dydaktyczny "Ksawerów" - Niepodległości 22 jaki jest adres?
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 22
Limit miejsc: 25
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Prowadzący: Graham Carr
Literatura:

Odwołano się do szeregu materiałów podręcznikowych (np. Fast Track to CAE: Stanton / Morris), ale zdecydowana większość materiałów w klasie opiera się na wykorzystaniu specjalnie dostosowanych autentycznych materiałów, aby ułatwić uczniom zrozumienie i udzielenie odpowiedzi. Zasadniczo są to materiały do ​​słuchania z BBC / NPR, chociaż literatura, scenariusze teatralne i wizualizacje są również częstym narzędziem używanym w klasie.

Zakres tematów:

Omawiane tematy obejmują:

Zmieniający się pejzaż miejski; dzika przyroda i środowisko; podróż i turystyka; finanse i pieniądze; relacje i rodzina itp.

Metody dydaktyczne:

Zobacz szczegóły kursu na platformie COME

Metody i kryteria oceniania:

Zobacz szczegóły kursu na platformie COME

Uwagi:

Semestralny kurs stacjonarno-internetowy z przewagą zajęć internetowych, obejmujący 7 spotkań tradycyjnych po 90minut oraz 45 godzin na platformie Kampus

Materiały znajdują się na platformie językowej Kampus: http://kampus.come.uw.edu.pl/ Warunkiem koniecznym uczestnictwa w e-zajęciach jest zarejestrowanie i zalogowanie się (PESEL i hasło USOS) na platformie językowej Kampus http://kampus.come.uw.edu.pl/ Zapisani studenci będą mieli dostęp do wirtualnych klas od października br. UWAGA: W KURSIE MOŻNA UCZESTNICZYĆ TYLKO RAZ

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki.
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)