Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Nauka języka angielskiego [4100-3SNJAO] Semestr zimowy 2023/24
Ćwiczenia 3 - komunikacja, grupa nr 2

Przejdź do planu zaznaczono terminy wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Nauka języka angielskiego [4100-3SNJAO]
Zajęcia: Semestr zimowy 2023/24 [2023Z] (zakończony)
Ćwiczenia 3 - komunikacja [CWK3], grupa nr 2 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
sala 18
Budynek Dydaktyczny "Ksawerów" - Niepodległości 22 jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 24
Limit miejsc: (brak danych)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Prowadzący: Graham Carr
Literatura:

Odwołano się do szeregu materiałów podręcznikowych (np. Fast Track to CAE: Stanton / Morris), ale zdecydowana większość materiałów w klasie opiera się na wykorzystaniu specjalnie dostosowanych autentycznych materiałów, aby ułatwić uczniom zrozumienie i udzielenie odpowiedzi. Zasadniczo są to materiały do ​​słuchania z BBC / NPR, chociaż literatura, scenariusze teatralne i wizualizacje są również częstym narzędziem używanym w klasie.

Zakres tematów:

Tematy poruszane w semestrze zimowym obejmują: historie rodzinne; architektura i urbanistyka; elementy gotyku; postawy wobec podróży i turystyki; i zmieniającej się roli kobiet w społeczeństwie.

Metody dydaktyczne:

Na ogół zajęcia mają strukturę seminaryjną prowadzoną przez nauczyciela. Opiera się to na jego powodzeniu na regularnych zadaniach domowych w celu wywołania dalszej dyskusji na następną lekcję. Wszelkie dodatkowe zajęcia w klasie koncentrują się na pracy w parach / dyskusjach w małych grupach / sesjach zwrotnych.

Metody i kryteria oceniania:

Obecność jest obowiązkowa (maksymalnie 2 nieobecności nieusprawiedliwione); w przeciwnym razie ocena opiera się na udziale w zajęciach; prowadzenie rejestru zadań domowych; krótka 5-minutowa prezentacja w klasie, będąca reakcją na wybraną przez nauczyciela serię podcastów; oraz ustne zadanie na koniec semestru na temat, który zostanie ogłoszony na początku semestru.

Uwagi:

grupa II

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki.
ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)