Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biofizyka [3900-1BF] Rok akademicki 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 12 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 12 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Karolina Stachurska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 11 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Józef Ginter, Karolina Stachurska, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 11 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 10 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Beata Wielgus-Kutrowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 10 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 9 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 9 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Marta Narczyk
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 8 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Józef Ginter, Marta Narczyk, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 8 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 7 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Beata Wielgus-Kutrowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 7 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 6 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 6 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 5 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Józef Ginter, Anna Modrak-Wójcik, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 5 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Joanna Krasowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 4 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Joanna Krasowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 4 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 3 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 3 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Wykład, grupa 2 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 12:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 2 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Józef Ginter, Anna Modrak-Wójcik, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 2 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Wykład, grupa 1 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 12:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Krzysztof Krawiec
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 1 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Krzysztof Krawiec
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 6 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 5 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Joanna Krasowska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 4 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 3 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 2 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Krzysztof Krawiec
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 1 jednokrotnie, wtorek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00

Środa

Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 6 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 6 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 5 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Józef Ginter, Anna Modrak-Wójcik, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 5 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Joanna Krasowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 4 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Joanna Krasowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 4 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 3 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 3 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Józef Ginter, Anna Modrak-Wójcik, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Anna Modrak-Wójcik
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 2 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Krzysztof Krawiec
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 1 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Krzysztof Krawiec
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 1 jednokrotnie, środa (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00 Sala B0.02, budynek nr 3113

Czwartek

Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 12 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 12 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Karolina Stachurska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 11 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Józef Ginter, Karolina Stachurska, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 11 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 10 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Beata Wielgus-Kutrowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 10 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 9 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Beata Brzozowska, Zbigniew Rogulski, Maria Winiewska-Szajewska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 9 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Marta Narczyk
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 8 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Józef Ginter, Marta Narczyk, Adrianna Tartas
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 8 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Ćwiczenia, grupa 7 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:00
Urszula Kaźmierczak, Agnieszka Korgul, Beata Wielgus-Kutrowska
niestandardowa częstotliwość9:00 Laboratorium, grupa 7 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:00 - 14:00 Sala Pracownia (IVp.), budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Wykład, grupa 4 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 12:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie9:00 Wykład, grupa 3 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 12:00 Sala 2.11, budynek nr 3113
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 12 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Karolina Stachurska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 11 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 10 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Maria Winiewska-Szajewska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 9 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Marta Narczyk
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 8 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00
Beata Wielgus-Kutrowska
jednokrotnie12:00 Ćwiczenia, grupa 7 jednokrotnie, czwartek (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:00 - 14:00

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)