Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [2400-PP1MA1] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
11:30 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala Aula B, budynek nr 1356
Tomasz Gajderowicz, Gabriela Grotkowska
18:30 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala Aula Siwińskiego, budynek nr 1356

Wtorek

Grzegorz Wesołowski
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 108 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala A102, budynek nr 1354
Grzegorz Wesołowski
8:00 Ćwiczenia, grupa 108 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
9:45 Ćwiczenia, grupa 133 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala A103, budynek nr 1354
Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwość9:45 Ćwiczenia, grupa 133 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:45 - 11:15 Sala Aula H, budynek nr 1356
Sylwia Wrona
9:45 Ćwiczenia, grupa 107 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
niestandardowa częstotliwość9:45 Ćwiczenia, grupa 107 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 9:45 - 11:15 Sala A102, budynek nr 1354
Sylwia Wrona
11:30 Ćwiczenia, grupa 110 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
niestandardowa częstotliwość11:30 Ćwiczenia, grupa 110 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:30 - 13:00 Sala A102, budynek nr 1354
Michał Brzozowski
13:15 Ćwiczenia, grupa 109 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Michał Brzozowski
niestandardowa częstotliwość13:15 Ćwiczenia, grupa 109 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 13:15 - 14:45 Sala Aula H, budynek nr 1356
Jan Hagemejer, Leszek Morawski
15:00 Ćwiczenia, grupa 111 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer, Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwość15:00 Ćwiczenia, grupa 111 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 15:00 - 16:30 Sala A102, budynek nr 1354
Michał Brzozowski
16:45 Ćwiczenia, grupa 113 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala A104, budynek nr 1354
Michał Brzozowski
niestandardowa częstotliwość16:45 Ćwiczenia, grupa 113 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 16:45 - 18:15 Sala Aula J, budynek nr 1356
Jan Hagemejer, Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 112 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala B103, budynek nr 1355
Jan Hagemejer, Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwość16:45 Ćwiczenia, grupa 112 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 16:45 - 18:15 Sala A102, budynek nr 1354

Środa

Czwartek

Jacek Liwiński
8:00 Ćwiczenia, grupa 102 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
niestandardowa częstotliwość8:00 Ćwiczenia, grupa 102 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala B107, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
9:45 Ćwiczenia, grupa 131 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B104, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
niestandardowa częstotliwość9:45 Ćwiczenia, grupa 131 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:45 - 11:15 Sala Aula H, budynek nr 1356
Jacek Liwiński
9:45 Ćwiczenia, grupa 101 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
niestandardowa częstotliwość9:45 Ćwiczenia, grupa 101 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:45 - 11:15 Sala B107, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
11:30 Ćwiczenia, grupa 114 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B104, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
niestandardowa częstotliwość11:30 Ćwiczenia, grupa 114 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:30 - 13:00 Sala Aula H, budynek nr 1356
Jacek Liwiński
11:30 Ćwiczenia, grupa 104 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala B103, budynek nr 1355
Jacek Liwiński
niestandardowa częstotliwość11:30 Ćwiczenia, grupa 104 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:30 - 13:00 Sala B107, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
13:15 Ćwiczenia, grupa 132 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala B104, budynek nr 1355
Sylwia Wrona
niestandardowa częstotliwość13:15 Ćwiczenia, grupa 132 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:15 - 14:45 Sala Aula H, budynek nr 1356
Łukasz Matuszczak
13:15 Ćwiczenia, grupa 103 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala B103, budynek nr 1355
Łukasz Matuszczak
niestandardowa częstotliwość13:15 Ćwiczenia, grupa 103 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:15 - 14:45 Sala B107, budynek nr 1355
Leszek Morawski
15:00 Ćwiczenia, grupa 106 każdy czwartek, 15:00 - 16:30 Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwość15:00 Ćwiczenia, grupa 106 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:00 - 16:30 Sala B107, budynek nr 1355
Leszek Morawski
16:45 Ćwiczenia, grupa 105 każdy czwartek, 16:45 - 18:15 Sala B103, budynek nr 1355
Leszek Morawski
niestandardowa częstotliwość16:45 Ćwiczenia, grupa 105 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 16:45 - 18:15 Sala B107, budynek nr 1355

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)