Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Chemia ogólna [1200-111CHO] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30 Sala 256, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30 Sala 349, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:00 Laboratorium, grupa 1 każdy poniedziałek, 10:00 - 14:30 Sala 271, budynek nr 3212

Wtorek

Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 10:30 - 15:00 Sala 256, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 10:30 - 15:00 Sala 349, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Joanna Juhaniewicz-Dębińska, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Dorota Matyszewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
10:30 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 10:30 - 15:00 Sala 271, budynek nr 3212

Środa

Czwartek

Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
15:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala 256, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
15:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala 349, budynek nr 3212
Damian Dziubak, Marta Fiedoruk-Pogrebniak, Robert Koncki, Agata Kowalczyk, Barbara Kowalewska, Ewa Nazaruk, Anna Nowicka, Iwona Paleska, Ewa Poboży, Anna Ruszczyńska, Łukasz Tymecki, Barbara Wagner, Sylwia Żołądek
15:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala 271, budynek nr 3212

Piątek

Beata Krasnodębska-Ostręga, Krzysztof Miecznikowski
8:15 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 8:15 - 10:00 Sala 0.06, budynek nr 3113

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)