Plan zajęć przedmiotu Quantum Mechanics [1102-301A] Semestr letni 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
11:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:00 - 13:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.11, budynek nr 3113
Wtorek
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:00 - 12:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.22, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
11:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:15 - 13:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 1.38, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
11:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:15 - 13:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.94, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
11:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:15 - 13:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.06, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
13:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.94, budynek nr 3113
Kazuki Sakurai
16:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Sala 1.03, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
18:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 18:15 - 20:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.12, budynek nr 3113
Środa
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:15 - 11:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.11, budynek nr 3113
Kazuki Sakurai
11:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 11:15 - 13:00
Sala B0.14, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 15:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.21, budynek nr 3113
Czwartek
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 10:15
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.02, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.11, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
9:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:00 - 12:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.17, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:15 - 10:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.21, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 12:00 - 13:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.02, budynek nr 3113
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala B0.03, budynek nr 3113
Piątek
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Julia Amoros Binefa, Arumona Edward Arumona, Ubaldo Cavazos Olivas, Nilesh Dalla, Sangami Ganesan Santhi, Valerii Kachin, Deeksha Kanti, Michał Łukawski, Dimitrios Patramanis, Gabriel Pereira Alves, Sakthikumaran Ravichandran, Abhigyan Saha, Manfredi Scalici,
Sala 2.11, budynek nr 3113
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: W.Fizyki budynek A i B CeNT II - Pasteura 5