Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [1000-212cPO] Semestr letni 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Łukasz Wnuk
16:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00 Sala 2043, budynek nr 3320
Łukasz Wnuk
18:15 Laboratorium, grupa 3 każdy poniedziałek, 18:15 - 20:00 Sala 2043, budynek nr 3320

Wtorek

Artur Zaroda
8:30 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 8:30 - 10:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Artur Zaroda
10:15 Laboratorium, grupa 2 każdy wtorek, 10:15 - 12:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
12:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 12:15 - 14:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Karol Pieniący
14:15 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Jarosław Paszek
14:15 Laboratorium, grupa 5 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Paweł Brach
14:15 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Karol Pieniący
16:15 Laboratorium, grupa 9 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala 3045, budynek nr 3320
Michał Kutwin
16:15 Laboratorium, grupa 7 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Paweł Brach
16:15 Laboratorium, grupa 4 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala 3041, budynek nr 3320
Michał Kutwin
18:15 Laboratorium, grupa 7 każdy wtorek, 18:15 - 20:00 Sala 2041, budynek nr 3320

Środa

Janusz Jabłonowski
10:15 Wykład, grupa 1 każda środa, 10:15 - 12:00 Sala 4420, budynek nr 3320
Marek Zbysiński
12:15 Laboratorium, grupa 11 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Marcin Waniek
12:15 Laboratorium, grupa 10 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
12:15 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2042, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
12:15 Laboratorium, grupa 6 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
12:15 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 12:15 - 14:00 Sala 2041, budynek nr 3320
Marek Zbysiński
14:15 Laboratorium, grupa 11 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2044, budynek nr 3320
Marcin Waniek
14:15 Laboratorium, grupa 10 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2045, budynek nr 3320
Jacek Chrząszcz
14:15 Laboratorium, grupa 8 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2042, budynek nr 3320
Przemysław Rutka
14:15 Laboratorium, grupa 6 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 3044, budynek nr 3320
Janusz Jabłonowski
14:15 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 14:15 - 16:00 Sala 2041, budynek nr 3320

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Wydziału Matematyki - Banacha 2

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)