Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć grupy przedmiotów

Jednostka:
Wydział Chemii
Grupa przedmiotów:
Przedmioty do wyboru w semestrze zimowym 1M Radiogenomika (S2-PRK-RAD)
Cykl dydaktyczny:
Semestr zimowy 2023/24

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Podstawy programowania - laboratorium (17 bud.3212) - Andrzej Sikorski, Wojciech Sławiński
8:15, gr.1
Obrazowanie medyczne - Wykład (sala nieznana), Józef Ginter
8:15, gr.1
Podstawy chemii z elementami biochemii - Wykład (sala nieznana), Zbigniew Czarnocki
9:009:00, gr.1
Dozymetria i ochrona radiologiczna - laboratorium (sala nieznana) - Martyna Araszkiewicz, Maciej Chotkowski, Patrycja Chuchała, Michał Grdeń, Zenon Janas, Patrycja Kamińska, Marek Karny, Agnieszka Korgul, Zbigniew Rogulski
9:15, gr.1
Obrazowanie medyczne - Wykład (sala nieznana), Józef Ginter
10:0010:00, gr.2
Podstawy programowania - laboratorium (17 bud.3212) - Andrzej Sikorski, Wojciech Sławiński
11:00
11:45, gr.1
Dozymetria i ochrona radiologiczna - Wykład (s.SB bud.3212), Zbigniew Rogulski
11:45, gr.1
Podstawy programowania - Wykład (2-C bud.3212), Andrzej Sikorski
11:45, gr.1
Współczesne techniki stosowane w biochemii i biologii molekularnej - Wykład (sala nieznana), Marzena Jankowska-Anyszka
12:00
13:00
13:30, gr.1
Podstawy biochemii i cytobiochemii - Wykład (sala nieznana), Marzena Jankowska-Anyszka
13:30, gr.1
Modelowanie molekularne - Wykład (sala nieznana), Dominik Gront, Andrzej Koliński
14:0014:00, gr.1
Dozymetria i ochrona radiologiczna - laboratorium (sala nieznana) - Martyna Araszkiewicz, Maciej Chotkowski, Patrycja Chuchała, Michał Grdeń, Zenon Janas, Patrycja Kamińska, Marek Karny, Agnieszka Korgul, Zbigniew Rogulski
15:00
15:15, gr.1
Dozymetria i ochrona radiologiczna - Ćwiczenia (104 bud.3212), Agnieszka Korgul
15:15, gr.1
Wstęp do chemii i fizyki jądrowej - Wykład (sala nieznana), Maciej Chotkowski, Aleksandra Fijałkowska
15:15, gr.1
Biologia komórki - Wykład (2.06 bud.3113), Maciej Łukaszewicz
16:00
17:0017:00, gr.1
Bioinformatyka - Wykład (141 bud.3212), Dominik Gront
18:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa tel: +48 22 5532 000 https://www.fuw.edu.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)